Monitor Asus ProArt PA278CV 27 "
Wideo 10Zdjęcia 5 |
Wysokiej jakości 27-calowy monitor z rozdzielczością WQHD/2K (2560x1440), ulepszonym odwzorowaniem kolorów, wielofunkcyjną podstawką, głośnikami stereo (2x2W) i wbudowanym koncentratorem USB 3.0 z obsługą szybkiego ładowania Power Delivery (do 65W). Charakteryzuje się dobrym odwzorowaniem kolorów i wysokiej jakości fabryczną kalibracją, co pozwala na użycie go do profesjonalnej pracy z obrazami rastrowymi i wektorowymi.
Certyfikowany przez Calman Verified, aby zapewnić, że regulacja kolorów jest na najwyższym, profesjonalnym poziomie. Jest pozycjonowany jako uniwersalny monitor do graficznych stacji roboczych i domowych komputerów PC, używanych do tworzenia różnych treści cyfrowych. W sercu projektu monitora Asus ProArt PA278CV zastosowano matrycę IPS o głębi kolorów 8 bitów/kanał, która jest w stanie wiernie wyświetlać ponad 16 milionów kolorów i odcieni kolorów.
Dzięki wysokiej rozdzielczości zapewnia wystarczającą ilość szczegółów (109 ppi) i tworzy płynny obraz bez śladów pikselizacji, efektu krystalicznego i „drabinek” na ukośnych liniach. Imponująca maksymalna jasność (350 cd/m²), szerokie kąty widzenia (do 178°) oraz częstotliwość odświeżania 75 Hz umożliwiają pracę z profesjonalnym wideo. Szybka reakcja matrycy (5 ms GtG) zapewnia wyrazistość wyjścia dynamicznych scen gier komputerowych. Oprócz standardowych portów HDMI 2.0 i Display Port 1.2 umożliwia podłączenie źródeł do złącza USB C (DisplayPort AltMode).
Kup Asus ProArt PA278CV 27 "
Wszystkie ceny 36 →ASUS ProArt PA278CV profesjonalny monitor 27" WQHD 169 IPS 2560 x 1440 erg | 1 336 zł |
27" ASUS ProArt PA278CV - 2560x1440 (QHD) - 75Hz - IPS - 65W USB-C HUB - 5 | 1 439 zł |
Asus Monitor 27 cali PA278CV IPS WQHD HDMI DP USB-C 4xUSB PIVOT Głośnik UP | 1 556 zł |
ASUS ProArt PA278CV Professional [100 sRGB, 100 Rec. 709, Calman Verified, | 1 399 zł |
ASUS 27'' PA278CV Srebrny PA278CV | 1 736 zł |