Monitor Philips 27B1U5601H 27 " czarny
Wideo 2Zdjęcia 7 |
Zamknij
Menu
Philips 27B1U5601H 27 " czarny
2023 rokB seriesPower DeliveryTÜV Rheinlandgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGB
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:PBP, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 27B1U5601H 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips 27B1U5601H schwarz 27B1U5601H/00 | 2 223 zł |
Philips 27B1U5601H/00 - 27'' | IPS | QHD | DisplayPort 1.4, HDMI, USB-C |Monitor LCD UltraWide ze złączem dokującym USB-C Ten monitor USB-C służy do oglądania filmów, przesyłania danych i zasilania.... więcejWbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 5 megapikseli zapewnia ostry obraz, a mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala Twoim rozmówcom dobrze Cię usłyszeć. Kamera internetowa Windows Hello Webcam zapewnia szybki dostęp i wysoki poziom bezpieczeństwa. RJ-45 – USB-C zapewnia łatwą i bezpieczną łączność sieciową Uproszczenie połączenia wszystkich urządzeń peryferyjnych z komputerem za pomocą jednego złącza USB typu C i jednego kabla, obejmuje połączenie sieciowe, wyjście wideo o wysokiej rozdzielczości z komputera do monitora oraz surfowanie po Internecie bez dodatkowych kabli sieciowych, a nawet bez portu LAN w notebooku. Połączenie RJ45 przez USB-C oferuje szybkie i bezpieczne połączenie w razie potrzeby. Uzyskanie większych prędkości przesyłania danych pozwala na ich najszybszy dotąd transfer z dysku twardego do komputera. Ponadto USB-C z funkcją zasilania może nawet pozwolić na zasilanie notebooka z monitora, eliminując konieczność dodatkowych przewodów zasilających. Krystalicznie czysty obraz na ekranie UltraWide QHD o rozdzielczości 3440 x 1440 pikseli Monitory Philips wyświetlają krystalicznie czysty obraz UltraWide w rozdzielczości Quad HD 3440 x 1440 pikseli. Najwyższej jakości matryca o dużym zagęszczeniu pikseli i kącie widzenia 178/178 stopni pozwala tchnąć życie w każdy obraz i każdą grafikę. Format UltraWide 21:9 umożliwia osiągnięcie większej wydajności, ponieważ zapewnia więcej miejsca do porównywania elementów obok siebie i pozwala wyświetlać większą liczbę kolumn arkuszy kalkulacyjnych. Te wyświetlające krystalicznie czysty obraz monitory firmy Philips to idealny wybór dla wymagających projektantów pracujących z oprogramowaniem CAD/CAM lub finansistów używających na co dzień dużych arkuszy kalkulacyjnych. Technologia High Dynamic Range (HDR) zapewnia bardziej realistyczny kolorowy obraz Technologia High Dynamic Range zapewnia zupełnie nową jakość oglądania. Zadziwiająca jasność, niezrównany kontrast i zniewalający kolor sprawiają, że obraz ożywa. Jasne kolory są o wiele jaśniejsze, a ciemne jeszcze głębsze i bardziej zniuansowane. Dzięki pełniejszej palecie nowych, żywych barw, niespotykanych dotąd na ekranach monitorów, oglądanie staje się inspirującym przeżyciem angażującym zmysły i emocje. Wyjście DisplayPort do podłączania dodatkowych wyświetlaczy Dzięki wyjściu DisplayPort za pomocą jednego przewodu prowadzącego od pierwszego wyświetlacza do komputera można podłączyć wiele wyświetlaczy o wysokiej rozdzielczości. Połączenie łańcuchowe wielu wyświetlaczy pozwala zachować porządek i eliminuje plątaninę przewodów. Wbudowany przełącznik KVM umożliwia łatwe przełączanie między źródłami Dzięki zintegrowanemu przełącznikowi KVM MultiClient Komputronik.plZłóż skargę | 2 099 zł |
Monitor PHILIPS 27B1U5601H 27" 2560x1440px IPS 4 msTen monitor USB-C służy do oglądania filmów, przesyłania danych i zasilania. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 5... więcejmegapikseli zapewnia ostry obraz, a mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala Twoim rozmówcom dobrze Cię usłyszeć. Kamera internetowa Windows Hello Webcam zapewnia szybki dostęp i wysoki poziom bezpieczeństwa. Electro.plZłóż skargę | 2 102 zł |
Monitor PHILIPS 27B1U5601H 27" 2560x1440px IPS 4 msTen monitor USB-C służy do oglądania filmów, przesyłania danych i zasilania. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 5... więcejmegapikseli zapewnia ostry obraz, a mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala Twoim rozmówcom dobrze Cię usłyszeć. Kamera internetowa Windows Hello Webcam zapewnia szybki dostęp i wysoki poziom bezpieczeństwa. Avans.plZłóż skargę | 2 102 zł |
Monitor PHILIPS 27B1U5601H 27" 2560x1440px IPS 4 ms 27B1U5601H 00Ten monitor USB-C służy do oglądania filmów, przesyłania danych i zasilania. Wbudowana kamera internetowa o rozdzielczości 5... więcejmegapikseli zapewnia ostry obraz, a mikrofon z funkcją redukcji szumów pozwala Twoim rozmówcom dobrze Cię usłyszeć. Kamera internetowa Windows Hello Webcam zapewnia szybki dostęp i wysoki poziom bezpieczeństwa. Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 102 zł |
pokaż 4 oferty
Seria Philips B seriesPorównaj w tabeli →
od 1 188 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 295 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 247 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 2 471 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 800 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 649 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 676 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 399 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 915 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 5 949 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 360 zł
dotykowy, 22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 941 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 437 zł
dotykowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 779 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 917 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 3 909 zł
do grafiki, 48.8 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 417 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 612 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 399 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, DisplayPort, głośniki
Wideo recenzje
Next-Level Performance: Philips 27B1U5601H Review!
30 lipca 2023128 przegląd
Best USB-C Monitor! Philips 27B1U5601H Review
27 stycznia 20234 688 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 931 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 572 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 2 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 1 826 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 899 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 1 417 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 662 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 792 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 701 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, USB 3.1, głośniki
od 1 650 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, głośniki
od 1 349 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 940 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, HDR, TÜV Rheinland