Monitor Philips Momentum 27M1C5500VL 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Zakrzywiony monitor do gier Philips Momentum 2022 to średniej klasy 27-calowe rozwiązanie Quad HD. Model jest w stanie zainteresować nie tylko fanów gier komputerowych, ale także na przykład tych, którzy pracują z grafiką, ponieważ zapewnia doskonałą gamę kolorów z pokryciem 126,5% przestrzeni sRGB i 96% NTSC. Monitor Philips Momentum 27M1C5500VL oparty jest na 8-bitowym panelu VA, który charakteryzuje się wysokim współczynnikiem kontrastu (4000:1) i umiarkowanym poziomem jasności (250 nitów), dzięki czemu może zapewnić najlepsze wrażenia kinowe w zaciemnionym pomieszczeniu.
O gamingowym potencjale świadczy bezpośrednio wysoka częstotliwość odświeżania (165 Hz) i szybka reakcja (1 ms MPRT i 4 ms od szarego do szarego), a także specjalny tryb SmartImage z odpowiednimi parametrami obrazu dla różnych gatunków gier. Aby jeszcze bardziej poprawić płynność sekwencji wideo i wyeliminować artefakty obrazu w dynamicznych scenach, wymagana jest funkcja Adaptive-Sync. Wśród innych cech warto podkreślić bezpieczeństwo dla oczu, gdyż podświetlenie nie zapewnia migotania bez migotania, a tryb LowBlue ma redukować szkodliwą niebieską poświatę.
Kup Philips Momentum 27M1C5500VL 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →27" Philips Momentum 5000 - 2560x1440 - 165Hz - VA - HDR10 - Curved - 1 ms | 799 zł |
Philips, Monitor 27M1C5500VL Curved VA 165Hz HDMIx2 DP HDR, 27' | 942 zł |
Monitor PHILIPS 27M1C5500VL 27" 2560x1440px 144Hz 4 ms Curved | 897 zł |
Philips Momentum 5000 27M1C5500VL/00 27" 2K VA 165Hz 4ms Zakrzywiony Gamin | 897 zł |