Monitor Philips 27M1C3200VL 27 " czarny
Zdjęcia 7 |
Zakrzywiony monitor do gier Philips to stosunkowo niedrogie 27-calowe rozwiązanie w ramach autorskiej linii Momentum. Model można polecić przede wszystkim mało wymagającym graczom i właścicielom niezbyt produktywnych pecetów, gdyż rozdzielczość wyświetlacza tutaj jest dość skromna jak na dzisiejsze standardy 1920 na 1080 pikseli przy rozmiarze piksela 0,31 mm. Monitor Philips 27M1C3200VL oparty jest na matrycy VA z 8-bitową głębią kolorów.
Obraz charakteryzuje się naprawdę wysokiej jakości odwzorowaniem kolorów, co potwierdza powiększone do 121% pokrycie przestrzeni sRGB (a także 99% NTSC). Do zalet obrazu należy wysoki kontrast statyczny (3000:1), odpowiedni do oglądania filmów w ciemności. Ale jasność jest na podstawowym poziomie 250 nitów, więc intensywne światło może pogorszyć obraz. Gamingowy status modelu wzmacnia przede wszystkim wysoka częstotliwość Hertza (165 Hz) i przyzwoita wydajność matrycy (czas reakcji od 1 do 4 ms). Warto podkreślić także standardową podstawkę z minimalnymi możliwościami regulacji położenia ekranu, a także niezły zestaw interfejsów przyłączeniowych – dwa złącza HDMI 2.0 i DisplayPort v 1.4.
Kup Philips 27M1C3200VL 27 " czarny
Wszystkie ceny 19 →Philips 27M1C3200VL schwarz 27M1C3200VL/00 | 797 zł |
Philips Monitor 27 cali 27M1C3200VL Curved VA 165Hz HDMI DP UPPHI027XS0006 | 783 zł |
Philips 27M1C3200VL/00 - 27'' | VA | Full HD| 165 Hz | DisplayPort, HDMI 2 | 724 zł |
Philips Monitor 27 cali 27M1C3200VL Curved VA 165Hz HDMI DP 103628 | 807 zł |
Philips Monitor 27 cali 27M1C3200VL Curved VA 165Hz HDMI DP 103628 | 783 zł |