Монітор Philips 273V7QJAB 27 "
Фото 3 |
Класичний 27-дюймовий Full HD монітор з хорошими кутами огляду і вбудованими стереодинаміками. Ця модель позиціонується виробником середній клас, вона достатньо універсальна за своєю функціональністю і може використовуватися як при вирішенні професійних завдань, так і в якості основного домашнього монітора. Серед відмітних особливостей цієї моделі варто згадати стильний безрамковий дизайн, здатний вписатися в будь-який сучасний інтер'єр, і досить великий піксель з кроком 0.311 мм Така порівняно велика точка і значна за розмірами 27-дюймова діагональ з роздільною здатністю 1920х1080 дають змогу безболісно збільшити відстань від екрана до очей користувача, що, безсумнівно, корисно з точки зору мінімізації довготривалого впливу екрана на зір.
Крім цього, можливістю віддалити екран можуть скористатися люди, які страждають далекозорістю. Втім, у будь-якому разі матриця монітора Philips 273V7QJAB забезпечує хорошу деталізацію і щільність пікселів на рівні 81 ppi або 32 пікс/див. Максимальна яскравість 250 кд/кв.м, контрастність 1000:1 і кути огляду 178 градусів типові для якісних моделей на основі матриць IPS і достатні для абсолютної більшості вимогливих покупців.
Матриця має світлодіодне підсвічування Flicker Free і забезпечує гарну передачу кольору при невеликому часу відгуку. Останній факт дозволяє монітору правильно відображати динамічні сцени і не допускати помітного змазування об'єктів, що швидко рухаються. У задній частині корпусу розташовані два широкосмугових акустичних випромінювача (2х2 Вт). Підключення до стаціонарного комп'ютера або ноутбука можна виконати через аналоговий роз'єм D-Sub VGA або цифрові порти displayport 1.2 і HDMI 1.4.
Купити Philips 273V7QJAB 27 "
Усі ціни 14 →Philips Monitors 273V7QJAB/00 27 Cali Monitor Czarny | 488 zł |
27" Philips V-line 273V7QJAB - 1920x1080 - IPS - Speakers - 5 ms - Monitor | 586 zł |
Philips Monitor 27 273V7QJAB IPS HDMI DP Głośniki UPPHI027XS00008 | 509 zł |
Philips 273V7QJAB - 27'' | IPS | Full HD MON-LCD-PHI-0061 | 509 zł |
PHILIPS 27'' 273V7QJAB 273V7QJAB/00 Czarny | 553 zł |