Monitor Philips 272E1CA 27 " czarny
Zdjęcia 5 |
Uniwersalny monitor FullHD z 27-calowym zakrzywionym ekranem, półmatową powłoką antyrefleksyjną (25% zamglenia), ulepszoną przestrzenią barw i wbudowanymi głośnikami stereo. Jest pozycjonowany jako produkt ze średniej półki cenowej z rodziny modeli Philips E-Line 2019, których monitory są przeznaczone do użytku w podstawowych stacjach roboczych. Dzięki stosunkowo szybkiej matrycy (4ms GtG, 1ms MPRT) dobrze radzi sobie z transmisją szybkiego ruchu.
Nie zawiedzie miłośników gier komputerowych i rozrywki multimedialnej. Ekran monitora Philips 272E1CA oparty jest na wysokiej jakości matrycy VA z głębią kolorów 8 bitów na kanał (6-bit + FRC), która może wyświetlać ponad 16 milionów kolorów i subtelne przejścia kolorów. Do ważnych zalet tego modelu należy również zwiększony statyczny współczynnik kontrastu 3000: 1 oraz doskonałe kąty komfortowego oglądania w poziomie i pionie sięgające 178 °. Monitor wyposażony jest w ergonomiczną, zdejmowaną podstawę z regulowanym kątem nachylenia ekranu (od -5 do + 20 °). Istnieją trzy różne porty interfejsu (D-sub VGA, HDMI 1.4 (kabel w zestawie) i DisplayPort 1.2) do podłączenia do źródła sygnału.
Kup Philips 272E1CA 27 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Philips Monitor 272E1CA 27 cali Curved VA HDMI FreeSync UPPHI027XS00020 | 666 zł |
Philips 272E1CA - 27'' | VA | Full HD | 75Hz MON-LCD-PHI-0170 | 610 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 272E1CA 27" 1920x1080px 4 ms Curved | 744 zł |
Philips Monitor 272E1CA 27 cali Curved VA HDMI FreeSync 51050 | 678 zł |
Monitor PHILIPS E-Line 272E1CA 27" 1920x1080px 4 ms Curved | 744 zł |