Monitor Philips 276B9 27 " czarny
Zdjęcia 6 |
Philips 276B9 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 276B9 27 " czarny
Wszystkie ceny 32 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips - 276B9H/00 276B9H/00 | 1 744 zł |
Monitor 27" Philips 276B9/00 (276B9/00)Rozetka.pl Złóż skargę | 969 zł |
Philips Monitor 276B9 27 cali IPS HDMIx2 DP USB-C Pivot UPPHI027XS00035Uprość podłączanie
Wyświetlaj obraz w rozdzielczości Quad HD i jednocześnie ładuj akumulator laptopa za pomocą jednego kab... więcejla USB-C. Podstawa SmartErgo, brak efektu migotania i tryb LowBlue zadbaj o swoje oczy.
Podłączanie notebooka za pomocą jednego przewodu USB-C
Ten monitor firmy Philips ma wbudowane złącze USB typu C z funkcją zasilania. Dzięki inteligentnemu i elastycznemu zarządzaniu zasilaniem możesz bezpośrednio ładować zgodne urządzenie. Smukłe, dwustronne złącze USB-C ... (zobacz więcej) Zadowolenie.plZłóż skargę | 1 109 zł |
Philips 276B9H - 27'' | IPS | QHD | 75 Hz | USB-C PD65W MON-LCD-PHI-0333Monitor LCD ze złączem USB-C Monitor Philips B-line ze złączem USB-C sprawi, że zapomnisz o kłębowisku przewodów. Wyświetlaj... więcejobraz w rozdzielczości Quad HD i jednocześnie ładuj akumulator laptopa za pomocą jednego kabla USB-C. Bezpieczna, wysuwana kamera internetowa z systemem Windows Hello oferuje spersonalizowan Komputronik.plZłóż skargę | 1 452 zł |
Monitor PHILIPS B-Line 276B9 27" 2560x1440px IPS 4 msWyświetlaj obraz w rozdzielczości Quad HD i jednocześnie ładuj akumulator laptopa za pomocą jednego kabla USB-C. Podstawa Sma... więcejrtErgo, brak efektu migotania i tryb LowBlue. Wyświetlaj obraz w rozdzielczości Quad HD i jednocześnie ładuj akumulator laptopa za pomocą jednego kabla USB-C. Monitor do biura i domu firmy Philips oferuje wyświetlacz 1440p o przekątnej 27 cali. W ekranie zastosowano panel IPS. Zaletą jest wysoki kąt widzenia, w tym przypadku 178 stopni, oraz doskonały kontrast wyświetlacza. Czas reakcji wynosi 4 ms GTG, a częstotliwość odświeżania 75 Hz. Electro.plZłóż skargę | 1 039 zł |
pokaż 20 ofert
Seria Philips B seriesPorównaj w tabeli →
od 1 189 zł
do grafiki, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 2 300 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 2 496 zł
39.5 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, HDR
od 2 284 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 120 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 650 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 669 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 409 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 5 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 906 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 779 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 5 949 zł
do grafiki, 39.7 ", 5K, 4K, 5120x2160 (21:9), zakrzywiony, 2500 R, IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Thunderbolt, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 100 zł
dotykowy, 16 ", 1366x768 (16:9), TN+film, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 875 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 375 zł
dotykowy, 22 ", 1920x1080 (16:9), TN+film, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 969 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 450 zł
dotykowy, 24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 3 909 zł
do grafiki, 48.8 ", 5120x1440 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 760 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 415 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 655 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), AH-IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 1 214 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 025 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 097 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 771 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 1 127 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 049 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki
od 999 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 089 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 142 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa