Monitor Dahua LM27-P301A 27 "
Zdjęcia 10 |
Dahua LM27-P301A 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:PBP
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM27-P301A 27 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dahua Monitor 27" QHD IPS Szeroki kolor GAMUT 65W Typu C DHI-LM27-P301A-A5 | 1 363 zł |
Monitor DAHUA LM27-P301A 27" 2560x1440px IPS | 910 zł |
Dahua LM27-P301A MON-LCD-DHT-0022 | 979 zł |
Monitor DAHUA LM27-P301A 27" 2560x1440px IPS | 910 zł |
Monitor DAHUA LM27-P301A 27" 2560x1440px IPS | 905 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Dahua LM27-P301A
Ceny na Dahua LM27-P301A |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-P301A 23.8 " | od 733 zł | 10 oferty | ||
Dahua LM27-P301A 27 " | od 905 zł | 9 oferty | ||
Dahua LM32-P301A 31.5 " | od 1 029 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →