Monitor Dahua LM24-H200 23.8 "
Zdjęcia 5 |
Dahua LM24-H200 23.8 "
21.45 "23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM24-H200 23.8 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dahua Monitor DHI-LM24-H200-B4-D 238" S8105464 | 634 zł |
MONITOR DAHUA LM24-H200 | 419 zł |
MONITOR VGA, HDMI, AUDIO LM24-H200 23.8 " DAHUA | 424 zł |
Modyfikacje Dahua LM24-H200
Ceny na Dahua LM24-H200 |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-H200 21.45 " | od 682 zł | 1 oferta | ||
Dahua LM24-H200 23.8 " | od 419 zł | 3 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →