Monitor Dahua LM32-E230C 31.5 "
Zdjęcia 4 |
Dahua LM32-E230C 31.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM32-E230C 31.5 "
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dahua Monitor LED Full HD 315" VA 165 Hz - DHI-LM32-E230C - Seria do gier | 1 058 zł |
Dahua LM32-E230C MON-LCD-DHT-0023 | 1 038 zł |
Monitor DAHUA LM32-E230C 31.5" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved | 981 zł |
Monitor DAHUA LM32-E230C 31.5" 1920x1080px 165Hz 1 ms Curved | 981 zł |
pokaż 4 oferty
Modyfikacje Dahua LM32-E230C
Ceny na Dahua LM32-E230C |
---|---|---|---|---|
Dahua LM24-E230C 23.6 " | od 563 zł | 10 oferty | ||
Dahua LM27-E230C 27 " | od 685 zł | 9 oferty | ||
Dahua LM32-E230C 31.5 " | od 896 zł | 9 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →