Monitor Dahua LM27-A200 27 "
Zdjęcia 7 |
Dahua LM27-A200 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM27-A200 27 "
Wszystkie ceny 6 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dahua Monitor biznesowy A200 27" FHD 1920 1080 VGA HDMI kabel HDMI 65 ms D | 1 017 zł |
Monitor Dahua Technology LM27-A200 | 509 zł |
DAHUA 27''' LM27-A200 Czarny | 509 zł |
Monitor Dahua LM27-A200 (LM27-A200) Czarny | 519 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Dahau Lm27-A200 27 '' - PACZKOMAT, POCZTA, KURIER | 506 zł |
MONITOR DAHUA LM27-A200 | 571 zł |
Modyfikacje Dahua LM27-A200
Ceny na Dahua LM27-A200 |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-A200 22 " | od 369 zł | 11 oferty | ||
Dahua LM24-A200 24 " | od 337 zł | 8 oferty | ||
Dahua LM27-A200 27 " | od 506 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →