Monitor Philips Evnia 32M1C5200W 31.5 " szary
Zdjęcia 7 |
Philips Evnia 32M1C5200W 31.5 " szary
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:3 500:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips Evnia 32M1C5200W 31.5 " szary
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Momentum 5000 32M1C5200W skaerm 32M1C5200W/00 | 2 220 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 5000 32M1C5200W 31.5" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms Curve | 1 000 zł |
Monitor PHILIPS Evnia 5000 32M1C5200W 31.5" 1920x1080px 240Hz 0.5 ms Curve | 999 zł |
Monitor Philips Momentum 32M1C5200W/00 | 994 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! philips Monitor 32M1C5200W VA Curved 31.5 cala 240Hz | 1 359 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! PHILIPS 31.5inch 1920x1080 VA Curved 130mm 240Hz Cur | 1 359 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →