Monitor Dahua LM22-A200 22 "
Zdjęcia 7 |
Dahua LM22-A200 22 "
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:200 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM22-A200 22 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor LCDDAHUADHI-LM22-A20022"Panel VA1920x108016960Hz5 msLM22-A200 DHI- | 511 zł |
Monitor Dahua Technology LM22-A200 | 407 zł |
MONITOR VGA, HDMI LM22-A200 22 " DAHUA | 424 zł |
Monitor Dahua Technology LM22-A200N | 395 zł |
Monitor Dahua Technology LM22-A200 | 403 zł |
Modyfikacje Dahua LM22-A200
Ceny na Dahua LM22-A200 |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-A200 22 " | od 395 zł | 5 oferty | ||
Dahua LM24-A200 24 " | od 337 zł | 3 oferty | ||
Dahua LM27-A200 27 " | od 500 zł | 5 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →