Monitor Neovo LA-2202 21.5 "
Zdjęcia 7 |
Neovo LA-2202 21.5 "
Przekątna:21.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo LA-2202 21.5 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG NEOVO Monitor 22 cale LA-2202 HDMI DP D-SUB UPAGN022XSLA220 | 424 zł |
AG NEOVO Monitor 22 cale LA-2202 HDMI DP D-SUB 126371 | 444 zł |
AG NEOVO Monitor 22 cale LA-2202 HDMI DP D-SUB 126371 | 424 zł |
Monitor AG Neovo LA-2202 (LA222011E0100) | 421 zł |
AG NEOVO Monitor 22 cale LA-2202 HDMI DP D-SUB | 457 zł |
Monitor 22 cale LA-2202 HDMI DP D-SUB | 442 zł |
Monitor AG Neovo LA 2202 LED 21,5" FHD VA DisplayPort HDMI VGA SPK 2x1W VE | 465 zł |
Modyfikacje Neovo LA-2202
Ceny na Neovo LA-2202 |
---|---|---|---|---|
Neovo LA-2202 21.5 " | od 421 zł | 7 oferty | ||
Neovo LA-2402 23.8 " | od 761 zł | 3 oferty | ||
Neovo LA-2702 27 " | od 618 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →