Monitor AOC Q27V5CW 27 "
Zdjęcia 9 |
AOC Q27V5CW 27 "
2023 rokHome (domowe)Power DeliveryFreeSyncgłośnikikamera internetowahub USB 3.0cienka ramkadobry NTSCdobry sRGBdobry AdobeRGBdobry DCI-P3
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC Q27V5CW 27 "
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC Q27V5CW/BK - 27'' | IPS | QHD | 75 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, USBROZDZIELCZOŚĆ QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wys... więcejoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. ZASILANIE POWER DELIVERY 65 W USB-C to zyskująca popularność technologia umożliwiająca przesyłanie danych i sygnału obrazu oraz zasilanie jednym kablem, która pozwala na ładowanie urządzeń podczas pracy. Za pomocą jednego i smukłego kabla technologia AOC USB-C zapewnia zasilanie z mocą do 65 W, co pozwala na ładowanie konwencjonalnyc Komputronik.plZłóż skargę | 1 164 zł |
Monitor AOC Q27V5CW/BK | 1 079 zł |
AOC Q27V5CW/BK z kamerą internetową 27" 2K IPS 75Hz 1msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 1 099 zł |
Monitor AOC 27' Q27V5CW/BK HDMI DP USB-C głośniki 5Wx2AOC Producent: AOC Nazwa typu: Monitory LCD Opis ogólny: AOC 27' Q27V5CW/BK HDMI DP USB-C głośniki 5Wx2 Rodzina: V-line Przek... więcejątna ekranu: 27.00 cali Typ matr... EmpikZłóż skargę | 1 022 zł |
AOC Q27V5CW/BK z kamerą internetową 27" 2K IPS 75Hz 1msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 1 099 zł |
pokaż 7 ofert
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 834 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 705 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 256 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, głośniki
od 610 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 299 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 511 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 550 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 093 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 699 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC Q27V5CW →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 097 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 121 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 1 441 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, TÜV Rheinland
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 941 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync
od 1 066 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 1 089 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki
od 1 099 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 083 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 053 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, HDR