Monitor Philips 275B1H 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 6 |
Philips 275B1H 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:DVI-D, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 275B1H 27 " czarny
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Philips Monitor 275B1H 27 cali IPS DVI HDMI DP Pivot Webcam UPPHI027XS0003 | 1 189 zł |
Philips Monitor 275B1H 27 cali IPS DVI HDMI DP Pivot Webcam | 1 154 zł |
Philips 275B1H - 27'' | IPS | 2560x1440 | 75 Hz | kamerka | Pivot MON-LCD- | 1 142 zł |
Monitor PHILIPS B-Line 275B1H 27'' 2560x1440px IPS 4 ms | 1 142 zł |
Philips Monitor 275B1H 27 cali IPS DVI HDMI DP Pivot Webcam 56089 | 1 253 zł |
pokaż 8 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →