Monitor Lenovo E27q-20 27 " czarny
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Lenovo E27q-20 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo E27q-20 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo ThinkVision E27q-20 - LED monitor - 27" - 2560 x 1440 QHD 75 Hz - I | 1 820 zł |
27" Lenovo ThinkVision E27q-20 - 2560x1440 - 75Hz - IPS - 4 ms - Monitor | 1 294 zł |
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27q-20 WLED LCD 62D0GAT1EU UPLNV027XS0003 | 1 359 zł |
Lenovo ThinkVision E27q-20 MON-LCD-LEN-0162 | 1 455 zł |
Lenovo Monitor 27.0 ThinkVision E27q-20 WLED LCD 62D0GAT1EU 67231 | 1 424 zł |
pokaż 7 ofert
Wideo recenzje
PodobnePorównaj w tabeli →