Monitor Lenovo L27i-40 27 " srebrny (67ABKAC4UA)
Zdjęcia 10 |
Lenovo L27i-40 27 " srebrny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo L27i-40 27 " srebrny
Wszystkie ceny 11 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO Monitor LENOVO L27i-40 27 FHD IPS 4ms Szary | 599 zł |
Monitor LENOVO L27I-40 27" 1920x1080px 4 ms | 599 zł |
Lenovo L27i-40 (67ABKAC4EU) 27" Full HD IPS 100Hz 4ms | 599 zł |
Monitor LENOVO L27I-40 27" 1920x1080px 4 ms 67ABKAC4EU | 599 zł |
pokaż 6 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →