Monitor Lenovo G27qc-30 27 " czarny
Lenovo G27qc-30 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:165 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:350 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Lenovo G27qc-30 27 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LENOVO Monitor LENOVO G27qc-30 27 QHD VA 1ms 165Hz Czarny | 899 zł |
27" Lenovo G27qc-30 27 inch FHD Curved Gaming Monitor with EyeSafe (VA Pan | 1 016 zł |
Monitor LENOVO G27QC-30 27" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved | 899 zł |
Monitor LENOVO G27QC-30 27" 2560x1440px 165Hz 1 ms Curved 66F4GAC2EU | 899 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →