Monitor AOC AGON AG275QZN 27 " czarny
Zdjęcia 12 |
Zamknij
Menu
AOC AGON AG275QZN 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms
Częstotliwość:240 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:400 cd/m²
Funkcje:HDR, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC AGON AG275QZN 27 " czarny
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC AGON PRO AG275QZN AG275QZN/EU | 2 352 zł |
27" AOC AGON AG275QZN - AG5 Series - LED monitor - QHD - 27" - HDR - 1 msAG5 Series, monitor LED, gaming, 27, 2560 x 1440 QHD @ 240 Hz, VA, 400 cd/m², 3000:1, DisplayHDR 400, 1 ms, 2xHDMI, 2xDisplay... więcejPort, czarny, czerwony Proshop.plZłóż skargę | 1 722 zł |
Monitor AOC Agon AG275QZN 27" 2560x1440px 240Hz 0.5 ms [MPRT]Monitor AOC AG275QZN jest gotowy do obsługi intensywnych i udanych sesji gier dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżan... więcejia 240 Hz, 0.5 ms i AdaptiveSync. Ciesz się bogatym kontrastem i świetnymi kątami widzenia szybkiego panelu VA. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) gwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Dostosuj swój monitor do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Przełączanie między profilami i regulacja ustawień nigdy nie były tak szybkie i łatwe. Electro.plZłóż skargę | 1 599 zł |
AOC AG275QZN/EU - 27'' | VA | QHD | 270 Hz | DisplayPort 1.4, HDMI 2.0, USMonitor AG275QZN/EU WEJDŹ NA WYŻSZY POZIOM 27-calowy wyświetlacz QHD VA z niesamowitą częstotliwością odświeżania 240 Hz i su... więcejperszybkim czasem reakcji MPRT wynoszącym 0,5 ms ROZDZIELCZOŚĆ QHD Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) zapewnia najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. MATRYCA VA Matryca VA (ang. Vertical Alignment) wyświetla głębszą czerń i wyższy kontrast, zapewniając bardziej żywy i jasny obraz. 240HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA 240 Hz całkowicie uwalnia moc najlepszych kart graficznych, gwarantując bezprecedensową płynność obrazu na ekranie. Gdy każdy detal jest ostry i każdy ruch wyświetlony wyraźnie, Twoje reakcje mogą zjednoczyć się z akcją i przenieść rozgrywkę na nowy poziom. 0.5MS MPRT – CZAS REAKCJI RUCHOMEGO OBRAZU MPRT to akronim oznaczający czas reakcji ruchomego obrazu. Technologia MPRT wyłącza i włącza podświetlenie monitora podczas zmian obrazu. Dzięki skróceniu czasu wyświetlania klatki na monitorze, efekty „zjawy” i „rozmycia” są zredukowane, co zapewnia łagodniejsze, bardziej „płynne” wrażenia z gry. VESA CERTIFIED DISPLAYHDR™ 400 Nawet najniższy poziom funkcji High Dynamic Range (HDR) oferuje znaczną poprawę obrazu na monitorze. Szczytowa wartość luminancji wynosząca 400 cd/m² pozwala ekranowi na poprawę jakości obrazu dzięki uzyskaniu szerszego spektrum barw i większemu zróżnicowaniu kontrastu. Certyfikat VESA gwarantuje bogactwo szczegółów i realistyczne wyświetlanie gier oraz filmów. FREESYNC PREMIUM Korzystaj z najlepszej jakości obrazu, nawet w szybkich grach. Technologia AMD FreeSyncPremium zapewnia synchronizację częstotliwości odświeżania karty graficznej i monitora, co gwarantuje płynną rozgrywkę na najwyższych poziomie. AMD FreeSync Premium oferuje częstotliwość odświeżania co najmniej 120 Hz, co zmniejsza rozmycie i wyostrza obraz na rzecz większego realizmu. Funkcja LFC eliminuje ryzyko przycinania się gier, gdy liczba klatek spadnie poniżej częstotliwości odświeżania. HDMI Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K). OGRANICZENIE ODWRACANIA UWAGI PRZEZ RAMKI DO MINIMUM POZWALA UTWORZYĆ NAJLEPSZE STANOWISKO BOJOWE Poszerz swoje pole widzenia, korzystając z wielu monitorów jednocześnie. Wąska krawędź i konstrukcja bezramkowa zapewnia ograniczenie odwracania uwagi przez ramki do minimum i pozwala utworzyć najlepsze Komputronik.plZłóż skargę | 1 659 zł |
Monitor AOC Agon AG275QZN 27" 2560x1440px 240Hz 0.5 ms [MPRT]Monitor AOC AG275QZN jest gotowy do obsługi intensywnych i udanych sesji gier dzięki bardzo wysokiej częstotliwości odświeżan... więcejia 240 Hz, 0.5 ms i AdaptiveSync. Ciesz się bogatym kontrastem i świetnymi kątami widzenia szybkiego panelu VA. Dzięki rozdzielczości 2560 x 1440 pikseli Quad HD (QHD) gwarantuje najwyższą jakość i ostrość obrazu oraz wysoki poziom jego szczegółowości. Szerokoekranowe proporcje obrazu 16:9 zapewniają wystarczającą ilość miejsca zarówno na aplikacje biurowe, jak i rozrywkę w postaci gier i filmów. Zrealizuj potencjał swojej karty graficznej. Zapomnij o zrywaniu klatek i rozmyciu ruchu. Poczuj, jak Twój refleks łączy się w jedno z akcją. Dostosuj swój monitor do typu gry za kliknięciem przycisku. Przełączaj ustawienia między gotowymi ustawieniami do gier FPS, wyścigów lub gier RTS albo skonfiguruj i zapisz własne idealne ustawienia. Przełączanie między profilami i regulacja ustawień nigdy nie były tak szybkie i łatwe.... Avans.plZłóż skargę | 1 599 zł |
pokaż 7 ofert
Seria AOC AGON (gamingowe premium)Porównaj w tabeli →
od 1 009 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync, NVIDIA G-Sync Compatible
od 3 492 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), OLED, czas reakcji 0.03 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 860 zł
gamingowy, 32 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium
od 2 117 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 270 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 2 500 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 175 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 332 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 266 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, HDR
od 1 285 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 2 417 zł
gamingowy, 40 ", 3440x1440 (21:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 992 zł
gamingowy, 34 ", 3440x1440 (21:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 170 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 039 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 4 620 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 300 Hz, USB 3.1, NVIDIA G-Sync Ultimate, HDR
od 4 470 zł
31.5 ", 4K, 3840x2160 (16:9), Mini LED IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 949 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 2 018 zł
gamingowy, 31.5 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium, HDR
od 4 852 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 300 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 4 143 zł
32 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
od 3 630 zł
gamingowy, 27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 599 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 3 143 zł
gamingowy, 49 ", 3840x1080 (32:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 144 Hz, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, HDR
PodobnePorównaj w tabeli →
od 1 003 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, MPRT 0.5 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, HDR
od 2 045 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 1 ms, 240 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, KVM-przełącznik, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland
od 1 069 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), zakrzywiony, 1000 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 734 zł
29 ", 2560x1080 (21:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, AMD FreeSync, HDR
od 1 574 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, HDR, CalMAN Verified, TÜV Rheinland