Monitor Fujitsu B27-9 TS FHD 27 " czarny (S26361-K1692-V160)
Zdjęcia 3 |
Fujitsu B27-9 TS FHD 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Fujitsu B27-9 TS FHD 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor Fujitsu B27-9 TS (S26361-K1692-V160) | 1 727 zł |
Fujitsu Displays B27-9 TS FHD 68,6 cm (27") 1920 x S26361-K1692-V160 | 718 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Fujitsu 27'' B27-9 TS (S26361K1692V160) - PACZKOMAT, | 710 zł |
Fujitsu B27-9 Ts 27´´ Full Hd Led Monitor Czarny One Size / EU Plug S26361 | 1 120 zł |
Fujitsu Displays B27-9 TS FHD 68,6 cm (27") 1920 x S26361-K1692-V160 | 718 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →