Monitor Dahua LM27-B200S 27 "
Wideo 1Zdjęcia 10 |
Dahua LM27-B200S 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Dahua LM27-B200S 27 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Dahua Monitor FullHD 27" z wbudowanymi głośnikami HDMI VGA 75Hz LM27-B200S | 676 zł |
Monitor Dahua 27'' LM27-B200S HDMI VGA głośniki 2x1W MON-LCD-DHT-0017 | 500 zł |
Monitor DAHUA LM27-B200S 27" 1920x1080px | 500 zł |
Monitor DAHUA LM27-B200S 27" 1920x1080px 1920X1080PX | 500 zł |
Monitor Dahua Technology LM27-B200S | 500 zł |
Dahua Dhi-lm27-b200s 27´´ Full Hd Va Led Monitor 75hz Posrebrzany DSP00000 | 563 zł |
Wideo recenzje
Modyfikacje Dahua LM27-B200S
Ceny na Dahua LM27-B200S |
---|---|---|---|---|
Dahua LM22-B200S 21.45 " | od 361 zł | 6 oferty | ||
Dahua LM24-B200S 23.8 " | od 379 zł | 14 oferty | ||
Dahua LM27-B200S 27 " | od 500 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →