Monitor Philips 272V8LA 27 " (272V8LA/00)
Wideo 1Zdjęcia 5 |
Philips 272V8LA 27 "
24 "27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Philips 272V8LA 27 "
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
27" Philips V-line 272V8LA - 4 ms - Monitor | 567 zł |
Philips Monitor 272V8LA 27 cali VA HDMI DP Głośniki UPPHI027XS00041 | 523 zł |
Philips 272V8LA - 27'' | VA | Full HD MON-LCD-PHI-0271 | 499 zł |
Monitor PHILIPS V-Line 272V8LA 27" 1920x1080px 4 ms | 513 zł |
Philips Monitor 272V8LA 27 cali VA HDMI DP Głośniki 58938 | 573 zł |
pokaż 20 ofert
Wideo recenzje
Modyfikacje Philips 272V8LA
Ceny na Philips 272V8LA |
---|---|---|---|---|
Philips 242V8LA 24 " | od 399 zł | 30 oferty | ||
Philips 272V8LA 27 " | od 499 zł | 29 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →