Monitor Viewsonic VA2715-H 27 " czarny
Zdjęcia 15 |
Viewsonic VA2715-H 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:4 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Viewsonic VA2715-H 27 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ViewSonic VA2715-H (VS18815) MON-LCD-VIE-0061 | 498 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2715-H (VS18815) 27" 1920x1080px 4 ms | 501 zł |
Monitor ViewSonic VA2715-H | 499 zł |
Monitor VIEWSONIC VA2715-H (VS18815) 27" 1920x1080px 4 ms VS18815 | 460 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →