Monitor AOC 27E3UM 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
AOC 27E3UM 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:*VA, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:3 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup AOC 27E3UM 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AOC 27E3UMTechnologia Flicker Free i Low Blue Light zapewniają zmniejszenie zmęczenia oczu i jednocześnie zwiększenie komfortu widzenia... więcejKontrastowy panel VA, Full HD z szybkim czasem reakcji 4 ms, matowy wyświetlacz, Headphone out, 3-stronnie wąska rama, kompatybilna z uchwytem VESA 100 x 100, zdejmowana podstawa
Jasność/kontra Amazon.plZłóż skargę | 843 zł |
AOC 27E3UM - 27'' | VA | Full HD| 75 Hz | DisplayPort, HDMI | Głośniki 2 xROZDZIELCZOŚĆ FHD Chcesz oglądać filmy Blu-ray w doskonałej jakości, grać gry w wysokiej rozdzielczości lub czytać ostry teks... więcejt w zastosowaniach biurowych? Dzięki rozdzielczości Full HD 1920 x 1080 pikseli ten monitor Ci to umożliwi. Niezależnie od tego, co oglądasz, rozdzielczość Full HD wyświetli to z pełnym bogactwem szczegółów bez użycia karty graficznej z wyższej półki i zużywania wielu zasobów systemowych. MATRYCA VA Matryca VA (ang. Vertical Alignment) wyświetla głębszą czerń i wyższy kontrast, zapewniając bardziej żywy i jasny obraz. 75HZ CZĘSTOTLIWOŚĆ ODŚWIEŻANIA Uzyskaj przewagę! Dzięki częstotliwości odświeżania 75 Hz, matryca wyświetla 75 klatek co sekundę. Częstotliwość odświeżania 75 Hz zapewnia o 25% wyższą szybkość od tego, co oferuje większość podstawowych monitorów z częstotliwością 60 Hz, a nadal pozwala zachować rozsądną cenę i zaoferować dodatkowe klatki graczom, którzy pragną pokonać swoich przeciwników. ADAPTIVE SYNC Technologia Adaptive Sync synchronizuje pionową częstotliwość odświeżania monitora z liczbą klatek na sekundę dostarczaną przez kartę graficzną, zapewniając jeszcze płynniejszą rozgrywkę dzięki eliminacji efektów rwania obrazu, gubienia klatek i utraty płynności. Ta funkcja jest także przydatna podczas oglądania filmów i innych ruchomych obrazów i zapewnia większą płynność wyświetlania. HDMI Złącze HDMI (ang. High-Definition Multimedia Interface) jest obsługiwane przez konsole do gier najnowszej generacji, aktualnie dostępne karty graficzne i dekodery obsługujące system ochrony treści cyfrowej HDCP. HDMI w wersjach 1.3-1.4b obsługuje częstotliwość odświeżania do 144 Hz z 1080p i 75 Hz z 1440p, a wersje HDMI 2.0-2.0b obsługują 240 Hz z 1080p, 144 Hz z 1440p oraz 60 Hz z 2160p (4K). KONCENTRATOR USB Praktyczne koncentratory USB wbudowane w monitory AOC pozwalają uporządkować biurko. Gniazda zamontowane z boku są łatwo dostępne nawet bez patrzenia i eliminują czas marnowany na przeszukiwanie tylnej ścianki komputera w poszukiwaniu wolnego gniazda USB. GŁOŚNIKI Dzięki wbudowanym głośnikom można utrzymywać kontakt z bliskimi, znajomymi oraz współpracownika Komputronik.plZłóż skargę | 619 zł |
Monitor AOC 27E3UM | 579 zł |
AOC 27E3UM 27" Full HD VA 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; OleOle.plZłóż skargę | 649 zł |
AOC 27E3UM 27" Full HD VA 75Hz 4msCyfrowe złącze koaksjalne:nie; RTV Euro AGDZłóż skargę | 659 zł |
Seria AOC Home (domowe)Porównaj w tabeli →
od 838 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 609 zł
24 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 859 zł
32 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 783 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 705 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 1 256 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, głośniki
od 610 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 739 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 1 022 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, AMD FreeSync
od 1 363 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 639 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 511 zł
24 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 249 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki, kamera internetowa, VESA Adaptive-Sync
od 451 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR
od 1 579 zł
34 ", 3440x1440 (21:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, LAN, USB 3.1, głośniki
od 1 093 zł
27 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 699 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
AkcesoriaWszystkie akcesoria do AOC 27E3UM →
PodobnePorównaj w tabeli →
od 677 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 610 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 659 zł
27.01 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 599 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1500 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, HDMI, głośniki
od 589 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 675 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 5 ms, VGA, HDMI, DisplayPort, głośniki
od 572 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DVI-D, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 479 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, głośniki, AMD FreeSync
od 519 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, VGA, DisplayPort, głośniki
od 519 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), *VA, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, VGA, HDMI, głośniki, VESA Adaptive-Sync
od 649 zł
27 ", 1920x1080 (16:9), zakrzywiony, 1800 R, *VA, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, VGA, HDMI, AMD FreeSync