Monitor Iiyama ProLite XUB2792QSU-W6 27 " biały
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2792QSU-W6 27 " biały
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 0.4 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2792QSU-W6 27 " biały
Wszystkie ceny 12 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XUB2792QSU-W6-27IPS2560x1440/100Hz1H1DPHAS | 1 002 zł |
iiyama ProLite XUB2792QSU-W6 MON-LCD-IYA-0684 | 1 049 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2792QSU-W6 27" 2560x1440px IPS 100Hz 0.4 ms [MPR | 959 zł |
IIYAMA 68.5cm (27") XUB2792QSU-W6 16:9 HDMI+DP+4xUSB IPS XUB2792QSU-W6 | 1 149 zł |
pokaż 7 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →