Monitor Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 27 " czarny
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2793QSU-B6 27 " czarny
Wszystkie ceny 16 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XU2793QSU-B6-27IPS2560x1440/100Hz1H1DP | 1 073 zł |
27" iiyama ProLite XU2793QSU-B6 - LED monitor - 27" - 1 ms - Monitor | 805 zł |
IIYAMA Monitor 27 cali ProLite XU2793QSU-B6 IPS,QHD,100Hz,HDMI,DP,2x2W,2xU | 839 zł |
iiyama ProLite XU2793QSU-B6 MON-LCD-IYA-0687 | 839 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2793QSU-B6 27" 2560x1440px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 830 zł |
pokaż 11 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →