Monitor Iiyama G-Master G2740QSU-B1 27 " czarny
Zdjęcia 9 |
Wielozadaniowy monitor do gier z wysokiej jakości 27-calowym wyświetlaczem WQHD/2K z cienką ramką, ergonomiczną podstawą i technologią AMD FreeSync. Producent pozycjonuje jako produkt ze średniej półki cenowej próby 2020, skoncentrowanej na użytku domowym. Nadaje się do gier i rozrywki multimedialnej. Przyda się przy wykonywaniu wszelkich zadań biurowych (teksty, prezentacje, tabele, treści internetowe), w procesach modelowania 3D, podczas pracy z systemami CAD/CAE oraz tworzenia oprogramowania.
Elegancki wyświetlacz z cienką ramką i matową powłoką antyrefleksyjną oparty jest na pełnej 8-bitowej matrycy IPS o rozdzielczości 2560 x 1440 i podświetleniu W-LED bez migotania o wysokiej częstotliwości. Zwiększona szczegółowość (109 ppi) zapewnia płynne i płynne obrazy bez widocznej pikselizacji. Dzięki szybkiemu czasowi reakcji matrycy (4ms GtG) i obsłudze technologii AMD FreeSync zapewnia przyzwoitą jakość wyjścia dynamicznych scen w grach różnych gatunków, w tym w popularnych strzelankach wieloosobowych. Tryb Black Tuner uwydatnia szczegóły w ciemnych obszarach obrazu. Zdejmowana podstawka umożliwia regulację wysokości i kąta nachylenia ekranu. Za pomocą cyfrowych portów HDMI 1.4 lub DisplayPort 1.2 można podłączyć komputer, laptop lub konsolę do gier. Do tego dochodzą małe wbudowane głośniki stereo (2x2 W) oraz dwuportowy hub USB 2.0.
Kup Iiyama G-Master G2740QSU-B1 27 " czarny
Wszystkie ceny 7 →Monitor IIYAMA G2740QSU-B1 27' IPS 2560x1440 75 Hz do 3ms | 1 069 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2740QSU 27" 2560x1440px IPS 1 ms | 900 zł |
Monitor IIYAMA G-Master G2740QSU 27" 2560x1440px IPS 1 ms G2740QSU-B1 | 899 zł |
Monitor iiyama G-Master G2740QSU-B1 27" Black Hawk, WQHD, IPS, 1ms, 75Hz, | 1 215 zł |
iiyama G-MASTER G2740QSU-B1 27" IPS Monitor, 2560 x 1440 QHD / WQHD, 75Hz, | 1 069 zł |
iiyama G-Master G2740QSU Black Hawk - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpł | 899 zł |