Монітор Iiyama ProLite T2234AS-B1 22 " чорний
Фото 18 |
Iiyama ProLite T2234AS-B1 22 " чорний
Діагональ:22 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 8 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:350 кд/м²
Роз'єми:HDMI, LAN
Операційна система Android 8.1, вбудований WiFi IEE802.11b/g/n, Bluetooth 4.0.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite T2234AS-B1 22 " чорний
Усі ціни 16 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite T2234AS-B1 | 3 114 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2234AS-B1 POJ.10PKT.IP65,HDMI,ANDROID 8.1, UPIIY22 | 2 991 zł |
iiyama ProLite T2234AS-B1 MON-LCD-IYA-0247 | 3 055 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2234AS-B1 POJ.10PKT.IP65,HDMI,ANDROID 8.1, 51397 | 3 529 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2234AS-B1 POJ.10PKT.IP65,HDMI,ANDROID 8.1, 51397 | 2 991 zł |
ще 11 пропозицій