Monitor Iiyama ProLite T2234AS-B1 22 " czarny
Zdjęcia 18 |
Iiyama ProLite T2234AS-B1 22 " czarny
Przekątna:22 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:HDMI, LAN
System operacyjny Android 8.1, wbudowane WiFi IEE802.11b / g / n, Bluetooth 4.0.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T2234AS-B1 22 " czarny
Wszystkie ceny 15 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 22 cale T2234AS-B1 POJ.10PKT.IP65,HDMI,ANDROID 8.1, UPIIY22 | 2 991 zł |
iiyama ProLite T2234AS-B1 MON-LCD-IYA-0247 | 3 055 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2234AS-B1 POJ.10PKT.IP65,HDMI,ANDROID 8.1, 51397 | 3 529 zł |
IIYAMA Monitor 22 cale T2234AS-B1 POJ.10PKT.IP65,HDMI,ANDROID 8.1, 51397 | 2 991 zł |
Monitor iiyama ProLite T2234AS-B1 | 2 971 zł |
pokaż 10 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →