Монітор Iiyama ProLite E1980D-B1 19 " чорний
Фото 4 |
Iiyama ProLite E1980D-B1 19 " чорний
2022 рік
Діагональ:19 "
Роздільна здатність:1280x1024 (5:4)
Матриця:TN+film, відгук 5 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Роз'єми:VGA, DVI-D
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite E1980D-B1 19 " чорний
Усі ціни 9 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLiteE1980D-B1 48cm 19 Monitor LED 1280x1024 Resolution 5ms Respo | 696 zł |
19" iiyama ProLite E1980D-B1 - 5 ms - Monitor | 679 zł |
IIYAMA E1980D-B1 19inch TN 1280x1024 250cd/m2 5ms VGA DVI E1980D-B1 | 655 zł |
Monitor iiyama ProLite E1980D-B1 | 619 zł |
Monitor IIYAMA ProLite E1980D-B1 19' TN 1280x1024 60 Hz 5ms | 613 zł |
ще 4 пропозиції