Monitor Iiyama ProLite E1980D-B1 19 " czarny
Zdjęcia 4 |
Iiyama ProLite E1980D-B1 19 " czarny
2022 rok
Przekątna:19 "
Rozdzielczość:1280x1024 (5:4)
Matryca:TN+film, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite E1980D-B1 19 " czarny
Wszystkie ceny 9 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama ProLiteE1980D-B1 48cm 19 Monitor LED 1280x1024 Resolution 5ms Respo | 689 zł |
19" iiyama ProLite E1980D-B1 - 5 ms - Monitor | 679 zł |
IIYAMA E1980D-B1 19inch TN 1280x1024 250cd/m2 5ms VGA DVI E1980D-B1 | 653 zł |
Monitor iiyama ProLite E1980D-B1 | 619 zł |
Monitor IIYAMA ProLite E1980D-B1 19' TN 1280x1024 60 Hz 5ms | 613 zł |
pokaż 4 oferty
PodobnePorównaj w tabeli →