Монітор Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 "
Фото 7 |
Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 "
Діагональ:17 "
Роздільна здатність:1280x1024 (5:4)
Матриця:TN+film, відгук 5 мс
Контрастність:1 000:1
Яскравість:315 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort
Захист передньої частини IP65.
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 "
Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama Touch-Display ProLite TF1734MC-B7X - 43 cm (17") - TF1734MC-B7X | 2 260 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF1734MC-B7X 17' TN 1280x1024 | 2 263 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! iiyama Monitor 17 TF1734MC-B7X TN,POJ.10pkt.HDMI,DP, | 2 241 zł |
Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x Tactile 17´´ Sxga Ips Led 60hz Monitor Czarny | 2 697 zł |
iiyama Touch-Display ProLite TF1734MC-B7X - 43 cm (17") - TF1734MC-B7X | 2 260 zł |
Модификації Iiyama ProLite TF1734MC-B7X
Ціни на Iiyama ProLite TF1734MC-B7X |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15 " | від 2 053 zł | 10 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 " | від 2 241 zł | 6 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TF1934MC-B7X 19 " | від 2 340 zł | 9 пропозицій |