Monitor Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 "
Zdjęcia 7 |
Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 "
Przekątna:17 "
Rozdzielczość:1280x1024 (5:4)
Matryca:TN+film, czas reakcji 5 ms
Kontrast:1 000:1
Jasność:315 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Stopień ochrony frontu IP65.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama Touch-Display ProLite TF1734MC-B7X - 43 cm (17") - TF1734MC-B7X | 2 249 zł |
Monitor dotykowy do zabudowy IIYAMA ProLite TF1734MC-B7X 17' TN 1280x1024 | 2 263 zł |
Iiyama Prolite Tf1734mc-b7x Tactile 17´´ Sxga Ips Led 60hz Monitor Czarny | 2 690 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite TF1734MC-B7X
Ceny na Iiyama ProLite TF1734MC-B7X |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF1534MC-B7X 15 " | od 2 044 zł | 9 oferty | ||
Iiyama ProLite TF1734MC-B7X 17 " | od 2 249 zł | 4 oferty | ||
Iiyama ProLite TF1934MC-B7X 19 " | od 2 341 zł | 10 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →