Monitor Iiyama ProLite XUB2793QS-B1 27 " czarny
Zdjęcia 8 |
Iiyama ProLite XUB2793QS-B1 27 " czarny
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:2560x1440 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2793QS-B1 27 " czarny
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor IIYAMA ProLite XUB2793QS-B1 27" 2560x1440px IPS 1 ms | 900 zł |
IIYAMA XUB2793QS-B1 27inch ETE IPS-panel ULTRA SLIM LINE XUB2793QS-B1 | 1 038 zł |
Monitor IIYAMA ProLite Xub2793Qs-B1 27' IPS 2560x1080 75 Hz 1ms | 889 zł |
PodobnePorównaj w tabeli →