Monitor Iiyama ProLite XUB2893UHSU-B5 28 " czarny
Zdjęcia 12 |
Iiyama ProLite XUB2893UHSU-B5 28 " czarny
Przekątna:28 "
Rozdzielczość:3840x2160 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 3 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XUB2893UHSU-B5 28 " czarny
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Monitor 28" iiyama ProLite XUB2893UHSU-B5 | 1 447 zł |
iiyama ProLite XUB2893UHSU-B5 - 28'' | IPS | 4K | Pivot MON-LCD-IYA-0586 | 1 499 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XUB2893UHSU-B5 28" 3840x2160px IPS 3 ms | 1 434 zł |
iiyama ProLite XUB2893UHSU-B5 28" 4K IPS 60Hz 3ms | 1 434 zł |
pokaż 20 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →