Monitor Neovo LA-2702 27 "
Zdjęcia 10 |
Neovo LA-2702 27 "
Przekątna:27 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Model ten ma matrycę IPS, pozostałe monitory w linii mają matrycę VA.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo LA-2702 27 "
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Neovo La-2702 686 cm 27" 1920 X Marka | 620 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LA-2702 IPS FHD HDMI VGA DP UPAGN027XSLA270 | 641 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LA-2702 IPS FHD HDMI VGA DP 126125 | 672 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LA-2702 IPS FHD HDMI VGA DP | 681 zł |
AG NEOVO Monitor 27 cali LA-2702 IPS FHD HDMI VGA DP 126125 | 641 zł |
pokaż 9 ofert
Modyfikacje Neovo LA-2702
Ceny na Neovo LA-2702 |
---|---|---|---|---|
Neovo LA-2202 21.5 " | od 421 zł | 7 oferty | ||
Neovo LA-2402 23.8 " | od 761 zł | 3 oferty | ||
Neovo LA-2702 27 " | od 618 zł | 14 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →