Monitor Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " czarny
Zdjęcia 11 |
Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " czarny
Przekątna:17.3 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:144 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB17AHG 17.3 " czarny
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
18" ASUS ZenScreen MB17AHG - 1920x1080 (FHD) - 144Hz - IPS - 5 ms - Monito | 1 656 zł |
Asus Monitor 17 cali MB17AHG IPS UPASU17LMB17AHG | 1 579 zł |
ASUS ZenScreen MB17AHG MON-LCD-ASU-0637 | 1 519 zł |
ASUS 17.3'' MB17AHG Czarny MB17AHG | 1 596 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB17AHG 17.3" 1920x1080px IPS 144Hz | 1 519 zł |
pokaż 15 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →