Monitor Asus ZenScreen MB16AHV 15.6 " czarny (90LM0381-B02370)
Zdjęcia 6 |
Asus ZenScreen MB16AHV 15.6 " czarny
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:800:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
Gniazdo statywowe 1/4". Powłoka antybakteryjna.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB16AHV 15.6 " czarny
Wszystkie ceny 14 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Asus 90LM0381-B02370 MB16AHV | 1 085 zł |
ASUS Monitor ASUS ZenScreen MB16AHV 16 FHD IPS Czarny | 899 zł |
15" ASUS ZenScreen MB16AHV - 1920x1080 (FHD) - IPS - 5 ms - Monitor | 894 zł |
ASUS MB16AHV MON-LCD-ASU-0692 | 919 zł |
ASUS ZenScreen MB16AHV 15,6" Full HD IPS 60Hz 5ms Przenośny | 899 zł |
pokaż 9 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →