Monitor Asus ZenScreen MB16AH 15.6 " szary
Wideo 6Zdjęcia 8 |
Zamknij
Menu
Asus ZenScreen MB16AH 15.6 " szary
Przekątna:15.6 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 5 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:700:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:Flicker-Free
Złącza:HDMI, USB C
W zestawie składana pokrywa - może służyć jako stojak na monitor.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Asus ZenScreen MB16AH 15.6 " szary
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
ASUS ZenScreen MB16AH przenośny monitor USB typu C o przekątnej 3962 cm 15Interfejsy USB-C i Micro-HDMI zapewniają wszechstronne połączenie z notebookami, konsolami do gier i kamerami
Automatycznie... więcejrozpoznaje kierunek ekranu i przełącza pomiędzy formatem pionowym i poziomym
Przenośny wyświetlacz IPS o przekątnej 39,62 cm (15,6 cala), rozdzielczość Full HD, powierzchnia antyrefleksyjna i ultrasmukła konstrukcja, dzięki czemu możesz pracować wydajniej również w podróży
Składane etui typu smart można przekształcić w podstawkę, aby ustawić monitor w trybie portretowym lub krajobrazu
Monitory ASUS Eye Care są wyposażone w technologię Flicker-Free i Low-Blue Light dla szczególnie przyjemnego użytkowania Amazon.plZłóż skargę | 1 085 zł |
Monitor przenośny ASUS ZenScreen MB16AHMonitor przenośny ASUS ZenScreen MB16AH 15,6" IPS ASUS ZenScreen MB16AH przenośny monitor USB- 15,6 cali, IPS, Full HD, USB T... więcejype-C, Micro-HDMI, Flicker Free, filtr światła niebieskiego, powierzchnia antyodblaskowa. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Matryca: IPS Full HD Przekątna ekranu: 15,6" Rozdzielczość: 1920 x 1080 Czas reakcji: 5ms Częstotliwość odświeżania (Max): Stand. 60 Hz Powierzchnia antyodblaskowa Flicker-free USB-C x 1 Micro HDMI x 1 USB Hub: 1x USB 3.2 Gen 1 Type-C Gniazdo słuchawkowe: Tak Rozszerz swoją widoczność. Uwolnij swój świat. ASUS ZenScreen™ MB16AH został zaprojektowany z myślą o zachowaniu produktywności, gdziekolwiek jesteś. Zintegrowane złącza USB-C oraz micro-HDMI pozwalają na wyświetlanie treści z szerokiej gamy urządzeń mobilnych. Możesz więc cieszyć się ekspansywnym obrazem dla najlepszych wrażeń podczas pracy Łączność przez USB-C i micro-HDMI Dysponując złączem USB-C™ oraz micro-HDMI, monitor ZenScreen Go MB16AH pozwala Ci wyświetlać treści z całej gamy różnych urządzeń, w tym laptopów, smartfonów, konsol do gry, kamer czy aparatów fotograficznych Maxelektro.plZłóż skargę | 999 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB16AH 15.6" 1920x1080px IPSASUS ZenScreen MB16AH przenośny monitor USB- 15,6 cali, IPS, Full HD, USB Type-C, Micro-HDMI, Flicker Free, filtr światła nie... więcejbieskiego, powierzchnia antyodblaskowa. Zintegrowane gniazda USB-C oraz micro-HDMI gwarantują wszechstronne możliwości połączeń ze laptopami, konsolami do gier, kamerami. Electro.plZłóż skargę | 900 zł |
Monitor ASUS ZenScreen MB16AH 15.6" 1920x1080px IPSASUS ZenScreen MB16AH przenośny monitor USB- 15,6 cali, IPS, Full HD, USB Type-C, Micro-HDMI, Flicker Free, filtr światła nie... więcejbieskiego, powierzchnia antyodblaskowa. Zintegrowane gniazda USB-C oraz micro-HDMI gwarantują wszechstronne możliwości połączeń ze laptopami, konsolami do gier, kamerami.... Avans.plZłóż skargę | 900 zł |
Asus ZenScreen MB16AHneu 16" IPS Monitor, 1920 x 1080 Full HD, 60Hz, 5ms | 1 317 zł |
Seria Asus ZenScreen (przenośne)Porównaj w tabeli →
od 1 919 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, HDR, TÜV Rheinland
od 1 457 zł
przenośny, 16 ", 2560x1600 (16:10), IPS, czas reakcji 5 ms, 120 Hz, HDMI, USB C, HDR
od 900 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 249 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 3 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync, TÜV Rheinland
od 1 519 zł
przenośny, 17.3 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 144 Hz, HDMI, USB C, AMD FreeSync Premium, VESA Adaptive-Sync
od 1 249 zł
przenośny, dotykowy, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 805 zł
przenośny, 16 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki, TÜV Rheinland
od 1 149 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, głośniki
od 1 639 zł
przenośny, 13.3 ", 1920x1080 (16:9), OLED, czas reakcji 1 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, HDR, TÜV Rheinland
od 894 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
od 1 619 zł
przenośny, dotykowy, 14 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C
od 1 589 zł
23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 75 Hz, HDMI, USB C, Power Delivery, głośniki, AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync
od 789 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 60 Hz, USB C
od 1 254 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, USB C
Wideo recenzje
Asus Zen Screen Portable Monitor MB16AH - $149 - 1080p IPS Full Product Review
21 grudnia 2023259 przegląd
Official Unboxing - ZenScreen Touch MB16AHT
18 kwietnia 202320 725 przegląd
Asus ZenScreen MB16AH , makes edit video on the go much easier and fun.
17 listopada 202212 323 przegląd
Asus MB16AHT Portable Travel Monitor USB-C : Tested on a MAC and PC
16 października 20234 120 przegląd
Asus ZenScreen Go MB16AHP
27 grudnia 20207 161 przegląd
Asus ZenScreen MB16AH Unboxing
23 lutego 202310 390 przegląd
PodobnePorównaj w tabeli →
od 829 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 6 ms, 60 Hz, USB C, Power Delivery
od 894 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 5 ms, 60 Hz, HDMI, USB C, TÜV Rheinland
od 935 zł
przenośny, 15.6 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, 75 Hz, USB C, Power Delivery
od 1 168 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, MPRT 1 ms, 170 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR
od 979 zł
gamingowy, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, HDR
od 1 629 zł
27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 180 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB 3.1, AMD FreeSync Premium Pro, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 1 949 zł
gamingowy, 28 ", 4K, 3840x2160 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 144 Hz, HDMI, v 2.1, DisplayPort, USB C, USB 3.1, KVM-przełącznik, głośniki, AMD FreeSync Premium Pro, HDR, TÜV Rheinland
od 599 zł
gamingowy, 23.8 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 165 Hz, VGA, HDMI, DisplayPort, USB 3.1, głośniki, AMD FreeSync Premium, NVIDIA G-Sync Compatible, VESA Adaptive-Sync
od 1 199 zł
do grafiki, 27 ", 2560x1440 (16:9), IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms, 100 Hz, HDMI, DisplayPort, USB C, Power Delivery, KVM-przełącznik, głośniki, VESA Adaptive-Sync, HDR, TÜV Rheinland
od 589 zł
gamingowy, 27 ", 1920x1080 (16:9), IPS, czas reakcji 1 ms, 165 Hz, HDMI, DisplayPort, AMD FreeSync Premium, HDR, TÜV Rheinland