Panel LCD Iiyama ProLite LE4341S-B1 42.5 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite LE4341S-B1 42.5 "
31.5 "42.5 "
Przekątna:42.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LE4341S-B1 42.5 "
Wszystkie ceny 7 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Prolite LE4341S-B1 108 cm 425" Digital Signage Display IPS LED pane | 1 711 zł |
Monitor iiyama ProLite LE4341S-B1 | 1 852 zł |
IIYAMA LE4341S-B1 43inch 1920x1080 IPS panel Landscape mode LE4341S-B1 | 1 664 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 43 cale LE4341S-B1 IPS,FHD,18/7,LAN,HDMI | 1 908 zł |
iiyama LE4341S-B1 43" Wyświetlacz | 1 845 zł |
iiyama 43" Wyświetlacz | 2 531 zł |
Monitor wielkoformatowy IIYAMA ProLite LE4341S-B1 43" FHD IPS 18/7 Digital | 2 074 zł |
Modyfikacje Iiyama ProLite LE4341S-B1
Ceny na Iiyama ProLite LE4341S-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LE3241S-B1 31.5 " | od 1 397 zł | 13 oferty | ||
Iiyama ProLite LE4341S-B1 42.5 " | od 1 664 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →