Panel LCD Iiyama ProLite LE3241S-B1 31.5 "
Zdjęcia 11 |
Iiyama ProLite LE3241S-B1 31.5 "
31.5 "42.5 "
Przekątna:31.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 8 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 200:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite LE3241S-B1 31.5 "
Wszystkie ceny 13 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama Prolite LE3241S-B1 80 cm 315" Digital Signage Display IPS LED panel | 1 512 zł |
32" iiyama ProLite LE3241S-B1 - 1920x1080 - IPS - 8 ms - Monitor | 1 408 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 31.5 cala LE3241S-B1 IPS/FHD/HDMI/18.7/RJ45 | 1 428 zł |
IIYAMA 31.5'' ProLite LE3241S-B1 Czarny LE3241S-B1 | 1 487 zł |
IIYAMA Monitor wielkoformatowy 31.5 cala LE3241S-B1 IPS/FHD/HDMI/18.7/RJ45 | 1 680 zł |
pokaż 8 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite LE3241S-B1
Ceny na Iiyama ProLite LE3241S-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite LE3241S-B1 31.5 " | od 1 397 zł | 13 oferty | ||
Iiyama ProLite LE4341S-B1 42.5 " | od 1 668 zł | 7 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →