Monitor Iiyama ProLite T1931SR-B1S 19 "
Zdjęcia 14 |
Iiyama ProLite T1931SR-B1S 19 "
Przekątna:19 "
Rozdzielczość:1280x1024 (5:4)
Matryca:IPS
Kontrast:1 000:1
Jasność:200 cd/m²
Złącza:VGA, HDMI, DisplayPort
Stopień ochrony frontu IP54.
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite T1931SR-B1S 19 "
Wszystkie ceny 8 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 ULIIY01 | 2 057 zł |
iiyama T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 MON-LCD-IYA-0712 | 2 099 zł |
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 127568 | 2 409 zł |
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 127568 | 2 057 zł |
IIYAMA Monitor 19 cali T1931SR-B1S RESIS.IP54,HDMI,DP,VGA,2x1W,5:4 | 2 140 zł |
pokaż 3 oferty
Modyfikacje Iiyama ProLite T1931SR-B1S
Ceny na Iiyama ProLite T1931SR-B1S |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite T1531SR-B1S 15 " | od 1 716 zł | 1 oferta | ||
Iiyama ProLite T1731SR-B1S 17 " | od 1 786 zł | 3 oferty | ||
Iiyama ProLite T1931SR-B1S 19 " | od 2 048 zł | 8 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →