Монітор Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 "
Фото 7 |
Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 "
12 "15.6 "
Діагональ:12 "
Роздільна здатність:1024x768 (4:3)
Матриця:IPS, відгук 25 мс
Частота:60 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:540 кд/м²
Роз'єми:VGA, HDMI, DisplayPort, LAN
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 "
Усі ціни 6 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor iiyama ProLite TF1215MC-B1 | 2 142 zł |
Iiyama LED-Display ProLite TF1215MC-B1 - 31 cm (12.1") - TF1215MC-B1 | 2 200 zł |
Monitor dotykowy IIYAMA ProLite TF1215MC-B1 12' IPS 1024x768 75 Hz 5ms | 2 121 zł |
Monitor dotykowy iiyama ProLite TF1215MC-B1 12" IPS, IP65, temp pracy -20 | 2 142 zł |
Iiyama LED-Display ProLite TF1215MC-B1 - 31 cm (12.1") - TF1215MC-B1 | 2 200 zł |
iiyama PROLITE TF1215MC-B1 12" Monitor dotykowy | 2 121 zł |
Модификації Iiyama ProLite TF1215MC-B1
Ціни на Iiyama ProLite TF1215MC-B1 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite TF1215MC-B1 12 " | від 2 121 zł | 7 пропозицій | ||
Iiyama ProLite TF1615MC-B1 15.6 " | від 2 117 zł | 8 пропозицій |