Panel LCD Neovo PM-32 32 "
Zdjęcia 4 |
Neovo PM-32 32 "
32 "48 "
Przekątna:32 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:60 Hz
Kontrast:1 400:1
Jasność:350 cd/m²
Złącza:VGA, DVI-D, HDMI, LAN
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Neovo PM-32 32 "
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
AG Neovo PM-32 - profesjonalny wyświetlacz LED Full HD Nero 32" PM320011E0 | 2 235 zł |
Monitor LED 32'' PM-32 FullHD AG Neovo | 2 590 zł |
AG Neovo PM-32 Monitor LCD 32" - Szybka wysyłka, Możliwy montaż, Upusty dl | 3 252 zł |
Modyfikacje Neovo PM-32
Ceny na Neovo PM-32 |
---|---|---|---|---|
Neovo PM-32 32 " | od 2 235 zł | 5 oferty | ||
Neovo PM-48 48 " | od 6 027 zł | 1 oferta |
PodobnePorównaj w tabeli →