Monitor Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 "
Zdjęcia 6 |
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms
Częstotliwość:75 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 "
Wszystkie ceny 28 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Iiyama - XU2493HS-B5 XU2493HS-B5 | 518 zł |
Monitor 23,8" iiyama ProLite XU2493HS-B5 | 434 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XU2493HS-B5 24 IPS LED 4ms 75hz Czarny | 499 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala XU2493HS-B5 IPS,HDMI,DP,2x2W,ACR,Ficker free UPII | 498 zł |
iiyama ProLite XU2493HS-B5 - 23.8'' | IPS | Full HD MON-LCD-IYA-0598 | 498 zł |
pokaż 20 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2493HS-B5
Ceny na Iiyama ProLite XU2493HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 " | od 399 zł | 13 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 " | od 434 zł | 28 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 " | od 570 zł | 20 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →