Monitor MSI PRO MP251P 24.5 " czarny
Zdjęcia 7 |
MSI PRO MP251P 24.5 " czarny
Przekątna:24.5 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, czas reakcji 4 ms, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 300:1
Jasność:300 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, Flicker-Free
Złącza:VGA, HDMI
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup MSI PRO MP251P 24.5 " czarny
Wszystkie ceny 10 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
MSI PRO MP251P monitor biurowy Full HD 245 cala panel IPS 1920 x 1080 100 | 815 zł |
MSI PRO MP251P MON-LCD-MSI-0283 | 599 zł |
Monitor MSI PRO MP251P 24.5" 1920x1080px IPS 100Hz 1 ms [MPRT] | 550 zł |
Monitor MSI PRO MP251P | 579 zł |
MSI PRO MP251P 24.5inch IPS FHD 100Hz 300 cd/m2 4ms D-SUB HDMI Speakers | 661 zł |
pokaż 5 ofert
PodobnePorównaj w tabeli →