Монітор Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 "
Фото 6 |
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 "
Діагональ:23.8 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 "
Усі ціни 28 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
Monitor 23,8" iiyama ProLite XU2493HS-B5 | 439 zł |
IIYAMA Monitor IIYAMA ProLite XU2493HS-B5 24 IPS LED 4ms 75hz Czarny | 499 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala XU2493HS-B5 IPS,HDMI,DP,2x2W,ACR,Ficker free UPII | 498 zł |
iiyama ProLite XU2493HS-B5 - 23.8'' | IPS | Full HD MON-LCD-IYA-0598 | 498 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2493HS-B5 23.8" 1920x1080px IPS 4 ms | 493 zł |
ще 20 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2493HS-B5
Ціни на Iiyama ProLite XU2493HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 " | від 418 zł | 27 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 " | від 439 zł | 29 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 " | від 570 zł | 21 пропозиція |