Монітор Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 "
Фото 9 |
Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 "
Діагональ:27 "
Роздільна здатність:1920x1080 (16:9)
Матриця:IPS, відгук 4 мс
Частота:75 Гц
Контрастність:1 000:1
Яскравість:250 кд/м²
Функції:AMD FreeSync, Flicker-Free
Роз'єми:HDMI, DisplayPort
Чим дешевий монітор відрізняється від дорогогоВиявляємо, що найбільше впливає на ціну монітора та головні відмінні риси бюджетних та дорогих моделей
Що краще для ігор – телевізор чи монітор?Чому багато геймерів купують телевізори для ПК, а інші підключають ігрові консолі до моніторів.
Всі характеристики
Купити Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 "
Усі ціни 18 →Коли ви робите покупку за посиланнями на нашому сайті, ми можемо отримувати партнерську комісію.
iiyama ProLite XU2793HS-B5 - 27'' | IPS | Full HD | 75 Hz MON-LCD-IYA-0592 | 587 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2793HS-B5 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 600 zł |
iiyama ProLite XU2793HS-B5- 27" Full HD IPS 75Hz 4ms | 589 zł |
Monitor IIYAMA ProLite XU2793HS-B5 27" 1920x1080px IPS 4 ms | 600 zł |
ще 13 пропозицій
Модификації Iiyama ProLite XU2793HS-B5
Ціни на Iiyama ProLite XU2793HS-B5 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HS-B5 21.5 " | від 399 zł | 13 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2493HS-B5 23.8 " | від 434 zł | 28 пропозицій | ||
Iiyama ProLite XU2793HS-B5 27 " | від 572 zł | 18 пропозицій |