Monitor Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 "
Zdjęcia 10 |
Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 "
Przekątna:23.8 "
Rozdzielczość:1920x1080 (16:9)
Matryca:IPS, MPRT 1 ms
Częstotliwość:100 Hz
Kontrast:1 000:1
Jasność:250 cd/m²
Funkcje:AMD FreeSync, VESA Adaptive-Sync, Flicker-Free
Złącza:HDMI, DisplayPort
Czym tani monitor różni się od drogiego?Ujawniamy, co ma największy wpływ na cenę monitora oraz główne różnice między tanimi a drogimi modelami
Co jest lepsze do gier - telewizor czy monitor?Dlaczego wielu graczy kupuje telewizory PC, podczas gdy inni podłączają konsole do gier do monitorów
Wszystkie dane techniczne
Kup Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 "
Wszystkie ceny 20 →Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iiyama XU2493HSU-B6-238" IPS 1920 x 1080/100 Hz 1H1DP | 399 zł |
24" iiyama ProLite XU2493HSU-B6 - LED monitor - Full HD (1080p) - 24" - 1 | 493 zł |
IIYAMA Monitor 23.8 cala ProLite XU2493HSU-B6 IPS.HDMI.DP.2x2W.USBx2.FHD.S | 499 zł |
iiyama XU2493HSU-B6 MON-LCD-IYA-0662 | 499 zł |
IIYAMA 24'' ProLite XU2493HSU-B6 Czarny | 499 zł |
pokaż 15 ofert
Modyfikacje Iiyama ProLite XU2493HSU-B6
Ceny na Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 |
---|---|---|---|---|
Iiyama ProLite XU2293HSU-B6 21.5 " | od 459 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2493HSU-B6 23.8 " | od 399 zł | 20 oferty | ||
Iiyama ProLite XU2793HSU-B6 27 " | od 590 zł | 16 oferty |
PodobnePorównaj w tabeli →